Mancınık problemi

Yeni çıkan Brave New World eklenti pakedine dair herşey.
zondazonda

Mancınık problemi

Okunmamış mesaj gönderen zondazonda » Pzt Haz 23, 2014 4:59 pm

Merhabalar,

Oyunca çok yeniyim ilk önce tutorial ile oynadım. Orada şehri kuşatınca mancınıkla(sapanla) şehre ateş etmeye çalışıyorum ama etmiyor. Dibine kadar getirdim ama mancınıkla saldırmayı başaramadım.

Acaba bir yöntemi falan mi var? Yoksa oyunda bug falan mı var

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Mancınık problemi

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Pzt Haz 23, 2014 7:58 pm

zondazonda yazdı:Merhabalar,

Oyunca çok yeniyim ilk önce tutorial ile oynadım. Orada şehri kuşatınca mancınıkla(sapanla) şehre ateş etmeye çalışıyorum ama etmiyor. Dibine kadar getirdim ama mancınıkla saldırmayı başaramadım.

Mancılık, okçu tarzı ünitelerde saldırmak için, sol taraftan menzilli atak butonuna tıklamanız lazım. Altıgenler üzerinde kırmızı simgeli bir buton. Ardından düşman menzildeyse düşmana tıklarsınız ve menzilli saldırı yapar.

Mancılık ise kurulması da gerekiyor, gene sol tarafta bunun için bir buton var. Deneyerek bulabilirsiniz.

zondazonda

Re: Mancınık problemi

Okunmamış mesaj gönderen zondazonda » Sal Haz 24, 2014 2:39 pm

Meceka yazdı:
zondazonda yazdı:Merhabalar,

Mancılık, okçu tarzı ünitelerde saldırmak için, sol taraftan menzilli atak butonuna tıklamanız lazım. Altıgenler üzerinde kırmızı simgeli bir buton. Ardından düşman menzildeyse düşmana tıklarsınız ve menzilli saldırı yapar.

Mancılık ise kurulması da gerekiyor, gene sol tarafta bunun için bir buton var. Deneyerek bulabilirsiniz.
teşekkürler