Brave New World Dinler Yok !

Yeni çıkan Brave New World eklenti pakedine dair herşey.
EgemenTheConqueror

Brave New World Dinler Yok !

Okunmamış mesaj gönderen EgemenTheConqueror » Sal Oca 14, 2014 9:19 pm

:duvara: ya arkadaşlar ne yapıcam sinirlendim bendeki BNW'de dinler falan yok ayarları seçenekleri kurcaladım ama yok yok yok birde faith yani inanç diye birşey yok sosyal politikada piety dindarlık ta açılmıyor .........kapalı olduğu için ....seçilemez yazıo dindarlık için (torrent olduğu için mi?) arkadaşlar yardım edermisiniz? :ltfen:

(Bu arada siteyi takip ediyodum kayıt olmak sonra aklıma geldi :oops: )

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Brave New World Dinler Yok !

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Sal Oca 14, 2014 10:13 pm

EgemenTheConqueror yazdı::duvara: ya arkadaşlar ne yapıcam sinirlendim bendeki BNW'de dinler falan yok ayarları seçenekleri kurcaladım ama yok yok yok birde faith yani inanç diye birşey yok sosyal politikada piety dindarlık ta açılmıyor .........kapalı olduğu için ....seçilemez yazıo dindarlık için (torrent olduğu için mi?) arkadaşlar yardım edermisiniz? :ltfen:

torrent olmasıyla alakalı olabilir, google izin vermediğinden bunu tartışamayız üzgünüm.

Ben gods and kings kurmadan BNW kurarak oynamayı denemedim, ama yabancı sitelerden gördüğüm kadarıyla din casusluk vs. detayları eklemesi lazım oyuna. Kilitli olduğunu falan da okumamıştım, muhtemelen torrent olmasıyla alakalıdır. Oyunu indirimdeyken yakalayın %75 indirimler oluyor sık sık steamde. Ha indirim yakalarsanız burda da paylaşın diğer arkadaşlar da görsün. :bgndm: iyi eğlenceler.

EgemenTheConqueror

Okunmamış mesaj gönderen EgemenTheConqueror » Prş Oca 16, 2014 6:01 pm

Meceka yazdı:
EgemenTheConqueror yazdı::duvara: ya arkadaşlar ne yapıcam sinirlendim bendeki BNW'de dinler falan yok ayarları seçenekleri kurcaladım ama yok yok yok birde faith yani inanç diye birşey yok sosyal politikada piety dindarlık ta açılmıyor .........kapalı olduğu için ....seçilemez yazıo dindarlık için (torrent olduğu için mi?) arkadaşlar yardım edermisiniz? :ltfen:

torrent olmasıyla alakalı olabilir, google izin vermediğinden bunu tartışamayız üzgünüm.

Ben gods and kings kurmadan BNW kurarak oynamayı denemedim, ama yabancı sitelerden gördüğüm kadarıyla din casusluk vs. detayları eklemesi lazım oyuna. Kilitli olduğunu falan da okumamıştım, muhtemelen torrent olmasıyla alakalıdır. Oyunu indirimdeyken yakalayın %75 indirimler oluyor sık sık steamde. Ha indirim yakalarsanız burda da paylaşın diğer arkadaşlar da görsün. :bgndm: iyi eğlenceler.
:( anladım çok teşekkür ederim yardımcı oldun...

Kullanıcı avatarı
erkanus

Okunmamış mesaj gönderen erkanus » Cum Oca 17, 2014 9:27 am

Oyunun başında din olmuyor zaten, sorun bu olmasın?
Gerçi binaları yapınca faith puanları çıkıyor eğer bu da yoksa demek ki versiyon sorunu var. yalnızca BNW edinmeyin. Oyunun tamamını edinin bence.

EgemenTheConqueror

Okunmamış mesaj gönderen EgemenTheConqueror » Cum Oca 17, 2014 9:03 pm

erkanus yazdı:

Oyunun başında din olmuyor zaten, sorun bu olmasın?
Gerçi binaları yapınca faith puanları çıkıyor eğer bu da yoksa demek ki versiyon sorunu var. yalnızca BNW edinmeyin. Oyunun tamamını edinin bence.

Oyunun tamamı derken yani civ 5 te var bende :gunes: Bu arada saol dediğini dikkate alıcam... :cute:
Edit (Meceka): torrentle ilgili içerik paylaşımı yasak, başka sitelerde danışabilirsin.

WhiteShade

Okunmamış mesaj gönderen WhiteShade » Prş Nis 03, 2014 12:53 pm

Oyunu galiba orta çağda filan oluyordu başlatınca din kalkıyor oyundan. İlk çağdan ya da antik çağdan başlandığında faith puanı birikmeye başlıyor. Eğer ilk çağları yaşamiim diyerek ileriki çağlardan başadıysan gayet normal öle olması. :karisk:

EgemenTheConqueror

Okunmamış mesaj gönderen EgemenTheConqueror » Pzr Nis 13, 2014 9:52 am

galiba versiyon sıkıntısı var yani faith göstergesi bile yoktu günceedim