şehiri nasıl işgal edicez bi şehre saldırdım şehrin

Yeni çıkan Brave New World eklenti pakedine dair herşey.
zorro94

şehiri nasıl işgal edicez bi şehre saldırdım şehrin

Okunmamış mesaj gönderen zorro94 » Cmt Ara 07, 2013 4:52 pm

şehiri nasıl işgal edicez bi şehre saldırdım şehrin can göstergesi bitti ama benim olmadı şehir

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: şehiri nasıl işgal edicez bi şehre saldırdım şehrin

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Cmt Ara 07, 2013 9:08 pm

zorro94 yazdı:şehiri nasıl işgal edicez bi şehre saldırdım şehrin can göstergesi bitti ama benim olmadı şehir
Şehri ele geçirmek için yakın savaş yapan bir üniteyle saldırmanız gerekiyor. Warrior, Swordsman, Spearman tarzı yakın savaş askeriyle alabilirsiniz, veya yakın savaş gemileriyle alabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
erkanus

Okunmamış mesaj gönderen erkanus » Pzt Ara 09, 2013 9:20 am

evet okçular ve diğer menzilli askeri birimler şehir ele geçiremezler. Şehir saldırılarında menzilli olmayan askerlerden de minimum 2 adet bulundurun. çünkü bazen şehre yaklaşmaya çalışırken adamınızı öldürebilirler. Biri giderse diğeriyle alabilirsiniz.

Cozdoruk

Okunmamış mesaj gönderen Cozdoruk » Pzr Eki 19, 2014 6:48 pm

erkanus yazdı:evet okçular ve diğer menzilli askeri birimler şehir ele geçiremezler. Şehir saldırılarında menzilli olmayan askerlerden de minimum 2 adet bulundurun. çünkü bazen şehre yaklaşmaya çalışırken adamınızı öldürebilirler. Biri giderse diğeriyle alabilirsiniz.
abi vidyolarını izliyorum dün başladım çok emek harcamışssın belli elllerine sağlık.faitih ile şehir devletlerine müttefik yapma gördüm vidyoda morocco ile oyununda bu nasıl mümkün

Kullanıcı avatarı
erkanus

Okunmamış mesaj gönderen erkanus » Sal Kas 04, 2014 4:19 pm

Cozdoruk yazdı:
erkanus yazdı:evet okçular ve diğer menzilli askeri birimler şehir ele geçiremezler. Şehir saldırılarında menzilli olmayan askerlerden de minimum 2 adet bulundurun. çünkü bazen şehre yaklaşmaya çalışırken adamınızı öldürebilirler. Biri giderse diğeriyle alabilirsiniz.
abi vidyolarını izliyorum dün başladım çok emek harcamışssın belli elllerine sağlık.faitih ile şehir devletlerine müttefik yapma gördüm vidyoda morocco ile oyununda bu nasıl mümkün
Şehir devleti eğer inanç görevi vermişse yapılabilir. Genelde hep görevlerle yapılabilir müttefiklik, ya da mesela para ve asker vererek ;)