Nasıl yapılacak?

Yeni çıkan Brave New World eklenti pakedine dair herşey.
kosinusamca

Nasıl yapılacak?

Okunmamış mesaj gönderen kosinusamca » Pzr May 03, 2015 7:07 pm

Merhaba Arkadaşlar

Ben BNW de ispanya inkalar avusturya isvaç hunlar bizans polinezya... vb ülkeler yok onun için gods of kings paketini mi yüklemem lazım eğer yükleyeceksem nasıl ekleyebilirim ya da ekleniyor mu yoksa BNW'u silip yerine Gods of kings'i mi yüklemem lazım?

Cevaplarınızı bekliyorum :ltfen: :ltfen: :ltfen: :ltfen: :ltfen:

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Nasıl yapılacak?

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Pzr May 03, 2015 7:14 pm

kosinusamca yazdı:Merhaba Arkadaşlar

Ben BNW de ispanya inkalar avusturya isvaç hunlar bizans polinezya... vb ülkeler yok onun için gods of kings paketini mi yüklemem lazım eğer yükleyeceksem nasıl ekleyebilirim ya da ekleniyor mu yoksa BNW'u silip yerine Gods of kings'i mi yüklemem lazım?

Korsan içerikle ilgili paylaşım yasak. İkisini de üst üste kurmanız lazım. Veya complete edition alabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
erkanus

Re: Nasıl yapılacak?

Okunmamış mesaj gönderen erkanus » Sal May 05, 2015 1:34 pm

kosinusamca yazdı:Merhaba Arkadaşlar

Eğer oyunun orjinalse DLC eksiğin var demektir. Eksik dlc'lerinin içeriklerini steam üzerinden inceleyebilirsin, bu devletler hangilerindeyse onları satın alabilirsin.