Research Agreement

Yeni başlayanların soru sorup tavsiye alabileceği alan
mrsic12

Research Agreement

Okunmamış mesaj gönderen mrsic12 » Pzt Eyl 22, 2014 2:57 am

Herkese merhaba,

Sürekli 350 altın ve 30 tur karşılığı research agreement yapıyorum uygun devletlerle, ama 30 turn sonunda research agreement süresi doldu diye ileti geliyor ama hiç bir bilimi seçmiyorum, ya da kendisi random bir bilimi araştırdıysa bile fark etmedim henüz hiç, yani bana 30 turn sonunda hiçbirşey olmuyormuş boşuna yapıyormuşum gibi geliyor anlaşmaları. Bu konuda beni bilgilendirebilecek kişilere şimdiden teşekür ederim.

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Research Agreement

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Pzt Eyl 22, 2014 9:13 am

mrsic12 yazdı:Herkese merhaba,

Sürekli 350 altın ve 30 tur karşılığı research agreement yapıyorum uygun devletlerle, ama 30 turn sonunda research agreement süresi doldu diye ileti geliyor ama hiç bir bilimi seçmiyorum, ya da kendisi random bir bilimi araştırdıysa bile fark etmedim henüz hiç, yani bana 30 turn sonunda hiçbirşey olmuyormuş boşuna yapıyormuşum gibi geliyor anlaşmaları. Bu konuda beni bilgilendirebilecek kişilere şimdiden teşekür ederim.
Merhaba, research agreement bitince, o anda araştırılan bilime puan verir. Örneğin araştırdığınız bilimin bulunmasına 7 tur kalmış, antlaşma bitince 2 tur kalır. Ha bilimin bitmesine 3 tur kalmışsa, bilim bulunur, sonra da elinizde bilim puanı kalır, otomatik olarak sonra araştıracağınız bilimde kullanılır ve sonra araştıracağınız bilimin süresini kısaltır. :bgndm:

İyi eğlenceler.