uzun menzilli birimleri kullanamıyorum

Yeni başlayanların soru sorup tavsiye alabileceği alan
ceyda27

uzun menzilli birimleri kullanamıyorum

Okunmamış mesaj gönderen ceyda27 » Pzr Ağu 10, 2014 5:50 am

meraba bn henüz yeni başladm okçu yada mancınıkla bi birime yada şehre saldıramıorm sol tuşla şehre tıkladıımda şehrle barış yap yazan bi sayfa açılıyo. elimde okçular varken normal orduyla yaptıım gibi sol tuşla düşmana çift tıkladıımda hiç bişey olmuyo çok basit bişi özr dilerim ama bi türlü yapamadm yardmcı olurmusunuz (okuyan arkadaşlar neden yardımcı olmuolar acaba merak ediorm bukadar basit bişiii herkez biliodur heralde)

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: uzun menzilli birimleri kullanamıyorum

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Pzr Ağu 10, 2014 9:37 pm

ceyda27 yazdı:meraba bn henüz yeni başladm okçu yada mancınıkla bi birime yada şehre saldıramıorm sol tuşla şehre tıkladıımda şehrle barış yap yazan bi sayfa açılıyo. elimde okçular varken normal orduyla yaptıım gibi sol tuşla düşmana çift tıkladıımda hiç bişey olmuyo çok basit bişi özr dilerim ama bi türlü yapamadm yardmcı olurmusunuz (okuyan arkadaşlar neden yardımcı olmuolar acaba merak ediorm bukadar basit bişiii herkez biliodur heralde)
Menzilli ünitelerde "Ranged Attack" yani menzilli saldırı ile saldırmanız lazım. Sol tuşla tıklandığında sadece yakın savaş üniteleri saldırabilir.
Resimde sol tarafta üstten ikinci buton.
http://img.bhs4.com/fc/a/fcaca8bb254cc7 ... _large.jpg
Menzilli gemiler de aynı şekilde.