Civilization V Zeus Türkçe Yama(Çıktı)

Oynanış vidyoları, oyunla ilgili stratejiler ve bilgiler.
Cido

Re: Civilization V Zeus Türkçe Yama(Çıktı)

Okunmamış mesaj gönderen Cido » Çrş Tem 02, 2014 1:58 pm

Steamdan rome total war satın aldım fakat oyunu oynayamadimi çünkü surekli oyundan atma problemi yasadım virüs taramasına yaptım bisey bulamadı onunla bi alakası varmi bilmiyorum ama..civilizationda herhangi bir problemle karşılaşmadım

TheTigr

Okunmamış mesaj gönderen TheTigr » Pzt Tem 07, 2014 3:31 pm

kollera yazdı:Selamlar
Öncelikle elinize sağlık fakat indirecek arkadaşı uyarmak zorunda hissettim kendimi şahsi algılamayın lütfen.

Bu Türkçe yamayı sakın ama sakın indirmeyin , tam bir virüs deposu çalışmalarımın olduğu bilgisayara format atmak zorunda bıraktı beni , virüs tarayıcılarda işe yaramıyor mahvetti bilgisayarımı
Her sitede 5 tane reklam mı dersiniz , grafik kartının devre dışı mı kalması dersiniz her açıdan mahvoldum akşamları 3-4 saat PC bakabiliyorum 3 günümü şu illetten kurtarmak için harcadım son yol olarak formatı seçtim . Aman diyim arkadaşlar aman indirmeyin.

Kardeş o senin yanlış bağlantıya tıklamandan kaynaklanıyor downloadın altında Direct Download Link'e tıklasan istediğin dosya gelir o virüslü olan gelmez.

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Pzt Tem 07, 2014 4:05 pm

TheTigr yazdı:
Kardeş o senin yanlış bağlantıya tıklamandan kaynaklanıyor downloadın altında Direct Download Link'e tıklasan istediğin dosya gelir o virüslü olan gelmez.
Linki güncelledim, arşivi de kendim kontrol ettim, sadece Türkçe Yama var, herhangi zararlı içerik yok.

link: https://mega.co.nz/#!OpByGQDS!FjGDZSiNZ ... 29_VYrt9yQ

Rar şifresi: http://www.civilization-tr.com

TheTigr

Okunmamış mesaj gönderen TheTigr » Pzt Tem 07, 2014 4:28 pm

Meceka yazdı: Linki güncelledim, arşivi de kendim kontrol ettim, sadece Türkçe Yama var, herhangi zararlı içerik yok.

link: https://mega.co.nz/#!OpByGQDS!FjGDZSiNZ ... 29_VYrt9yQ

Rar şifresi: http://www.civilization-tr.com
Senin dosyalarda sıkıntı yok, @kollera yanlış indirme bağlantısına tıklamış senin yazdığın uyarıyı görmemiş herhalde :)

baristeles

Okunmamış mesaj gönderen baristeles » Sal Tem 08, 2014 4:39 pm

Sayın Zeus,

Öncelikle çalışman için teşekkür ederim...

Yamayı incelediğimde şu büyük hatayı farkettim diğer türkçe yamalarda olduğu gibi:

1. Sosyal politikalarda mesela gelenek (tradition ) içinde bilgiler yanlış. Mesela eskiden anıt sekmesini açtığında harika üretimi %33 hızlanırken daha sonraki dlc lerde god & kings ve bnw de bu % 10 -15 gibi . Türkçe yama güncel değil yanlış bilgiler içeriyor. Diğer sekmelerde de yanlışlıklar var . İngilizcede ilk dört şehir için bedava kültürel yapı sekmesi türkçeye besin üretimi & 33 arttı gibi bariz yanlışlıklar var. Bu diğer sosyal politikalar örneğin liberty için de geçerli.

2.Sizden özellikle anıt bittikten sonra yeni teknolojiye geçildiğinde ekrana çıkan abilgi panosundaki ünlü kişilerin sözlerini de türkçe çevirir misiniz? Mesela Kremlin bittiğinde Hz. Muhammed'in sözü türkçe olabilir mi?

xpol

Okunmamış mesaj gönderen xpol » Pzt Tem 14, 2014 12:59 pm

Arkadaşlar DLC çeviri durumu nedir?Zeus arkadaşımız çok büyük bir proje aşamasındaydı.DLC Türkçe ile oyun mükemmel olacak gibi görünüyor.Yanlış anlamayın.Bilgilendirirseniz sevinirim.

vergosa

Okunmamış mesaj gönderen vergosa » Pzt Tem 14, 2014 1:21 pm

yama için saol ama brave new worldu denedım ulkelerın acıklamaları dın acıklamaları teknolojı acıklamaları cogu gelıstırmelerın acıklamaları fılan hep ıngılızce belırttıgıne gore %90 dıyo ama degıl %55 cıvarı turkçe yama gıbı geldı bana cok eksık var bence ya %90 ı %55 fılan yap yada yamayı kaldır %100 olunca yayınla cunku cogu onemlı yer ıngılızce :(

xpol

Okunmamış mesaj gönderen xpol » Pzt Tem 14, 2014 4:56 pm

vergosa yazdı:yama için saol ama brave new worldu denedım ulkelerın acıklamaları dın acıklamaları teknolojı acıklamaları cogu gelıstırmelerın acıklamaları fılan hep ıngılızce belırttıgıne gore %90 dıyo ama degıl %55 cıvarı turkçe yama gıbı geldı bana cok eksık var bence ya %90 ı %55 fılan yap yada yamayı kaldır %100 olunca yayınla cunku cogu onemlı yer ıngılızce :(

%90'lık kısım Civiization V için geçerli.DLC Paketleri Türkçe çeviri henüz proje aşamasında.

Link:viewtopic.php?f=24&t=96

Yani kısaca SAF OYUN arkadaşımız Zeus tarafından çok başarılı bir şekilde Türkçe'ye çevirilmiş.Ellerine sağlık.DLC paketi TR

Yamasını dört gözle bekliyoruz... :)

vergosa

Okunmamış mesaj gönderen vergosa » Pzt Tem 14, 2014 5:36 pm

he çok özür dilerim o zaman yanlış anlamışım ben dlcler de dahil sanmıştım ana oyunu denemedım arkadaşa başarılarının devamını dılıyom hemen ana oyunu denıcem umarım en kısa zamanda dlc ler de cıkar tekrar cok ozur dılerım

Tolunay

Okunmamış mesaj gönderen Tolunay » Sal Tem 15, 2014 9:28 am

şifrenin ne olduğunu bilmiyorum söylerseniz sağolun