Civilization Beyond Earth Duyuruldu!

Civilization 5 hakkında genel sohbet, oyunla ilgili gelişmeler, yenilikler, haberler.
Kullanıcı avatarı
Scoryo

Civilization Beyond Earth Duyuruldu!

Okunmamış mesaj gönderen Scoryo » Cmt Nis 12, 2014 9:57 pm

Firaxis Games'in Civilization serisinin yeni oyunu Civilization Beyond Earth duyuruldu. Duyurunun daha geç yapılması bekleniyordu ancak ekran görüntülerinin sızmasıyla oyun erkenden duyuruldu. Yeni oyun Dünya'da geçmeyecek. Dünya'nın kullanılmaz bir hale gelmesiyle yeni gezegenlerde medeniyet kurma çabalarına gireceğiz. Videodan da biraz anlaşıldığı kadarıyla oyun Civilization V'in Science Victory (Bilimsel Zafer) devamı gibi gözüküyor. Oyun bu sene sonbahar aylarına doğru PC için çıkacak. İşte ekran görüntüleri ve en sonda da video:

(Bu kapak fotoğrafının gerçekçiliği hakkında tam bir bilgim yok.)
Resim

Resim

Resim

Resim

Şahsi fikrime gelecek olursak çok bir şey beklemiyorum. Civilization V'in farklı bir gezegende geçen bir nevi DLC'si gibi duruyor görsellerden. Tabi şu anda sadece görseller var. Umarım Firaxis Games bizi şaşırtır.
En son Scoryo tarafından Cmt Nis 12, 2014 10:25 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Civilization Beyond Earth Duyuruldu!

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Cmt Nis 12, 2014 10:19 pm

Scoryo yazdı: Şahsi fikrime gelecek olursak çok bir şey beklemiyorum. Civilization V'in farklı bir gezegende geçen bir nevi DLC'si gibi duruyor görsellerden. Tabi şu anda sadece görseller var. Umarım Firaxis Games bizi şaşırtır.
Aynı fikirdeyim, civilization V modu gibi göründü ilk bakışta, çok tutacağını sanmıyorum ama bakalım, çıkmadan, detaylı incelemeden birşey diyememeyiz. :bilmem:

Yanlış anlaşılmasın merakla bekliyorum ve kesinlikle çıktığı anda deneyeceğim.

Paylaşım için teşekkürler. :bgndm:

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Pzr Nis 13, 2014 8:13 am

Beyond Earth'le ilgili ön inceleme yaptım, aşağıdaki linkten bilgilere ve vidyosuna ulaşabilirsiniz.

Beyond Earth Ön İnceleme

EgemenTheConqueror

Okunmamış mesaj gönderen EgemenTheConqueror » Pzr Nis 13, 2014 9:46 am

Tamam güzelde madenler ağaçlar vs. nasıl olacak ben para verseler almam biraz ön yargımı oldu evt fazla tutmaz :D

Kullanıcı avatarı
Scoryo

Okunmamış mesaj gönderen Scoryo » Pzr Nis 13, 2014 9:51 am

Meceka yazdı:Beyond Earth'le ilgili ön inceleme yaptım, aşağıdaki linkten bilgilere ve vidyosuna ulaşabilirsiniz.

http://www.civilization-tr.com/beyond-earth-duyuruldu/
Gayet güzel bir ön inceleme olmuş eline sağlık. Yalnız benim bildiğim kadarıyla Alpha Centauri Civilization'ın bir oyunu değil, farklı bir seri diye biliyorum. Sid Meier's Alpha Centauri diye geçiyor sanırsam, yani Civ'den bağımsız bir oyun galiba. Çok önemli bir ayrıntı değil ama yine de söylemiş olayım.

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Pzr Nis 13, 2014 9:59 am

Scoryo yazdı:
Gayet güzel bir ön inceleme olmuş eline sağlık. Yalnız benim bildiğim kadarıyla Alpha Centauri Civilization'ın bir oyunu değil, farklı bir seri diye biliyorum. Sid Meier's Alpha Centauri diye geçiyor sanırsam, yani Civ'den bağımsız bir oyun galiba. Çok önemli bir ayrıntı değil ama yine de söylemiş olayım.
Düzelttim :bgndm: