Herkese Selamlar

Civilization 5 hakkında genel sohbet, oyunla ilgili gelişmeler, yenilikler, haberler.
Lynxhill

Herkese Selamlar

Okunmamış mesaj gönderen Lynxhill » Sal Ara 29, 2015 4:59 pm

İlk öncelikle bütün herkese selamlar aranıza yeni katıldım aslında oyunada yeni katıldım sürekli aklımda vardı biraz aslında yoğun olarak strateji oyun oynamak isteği fakat böyle beyin yakan bir oyun arayışındaydım ve sonunda steam'ın indirimini kaçırmıyım civilization V yükliyim dedim ama malum oyun baya bir kapsamlı bana söyleyebileceğiniz oyun hakkında önerileriniz varsa dinleyebilirim lider seçimi olarak ya Attila ya da Sultan Süleyman'ı almak istiyorum...

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Herkese Selamlar

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Sal Ara 29, 2015 5:10 pm

Merhaba, aramıza hoşgeldiniz :)

Lider seçimi için Şahindar" üyemizin yaptığı civilization 5 medeniyetler ve liderler rehberi çok faydalı olur.

Civilization 5 rehber sayfamız da başlamak için iyi bir yer. Rehber sitesinde başka kaynaklar da var, oyunu tam olarak kapsamasa da yardımı olur.

Erkan abinin vidyolarını izleyerek de kendinizi geliştirebilirsiniz.

İyi oyunlar. :bgndm:

Lynxhill

Re: Herkese Selamlar

Okunmamış mesaj gönderen Lynxhill » Sal Ara 29, 2015 5:16 pm

Meceka yazdı:Merhaba, aramıza hoşgeldiniz :)

Lider seçimi için Şahindar" üyemizin yaptığı civilization 5 medeniyetler ve liderler rehberi çok faydalı olur.

Civilization 5 rehber sayfamız da başlamak için iyi bir yer. Rehber sitesinde başka kaynaklar da var, oyunu tam olarak kapsamasa da yardımı olur.

Erkan abinin vidyolarını izleyerek de kendinizi geliştirebilirsiniz.

İyi oyunlar. :bgndm:

Teşekkür ederim hocam dediğim gibi oyuna yeni başladığım için forumda da yeniyim hem bir selam veriyim dedim hemde aklımdaki soruları bir sorayım dedim