Teşekkürler meceka ve erkan us

Civilization 5 hakkında genel sohbet, oyunla ilgili gelişmeler, yenilikler, haberler.
Feyyaz

Teşekkürler meceka ve erkan us

Okunmamış mesaj gönderen Feyyaz » Prş Oca 22, 2015 7:04 pm

Ben de siteye emeği geçenlere teşekkür etmek ve onlarla tanışmak için bir bölüm başlığı aradım, fakat bulamadığım için buraya yazmak zorunda kaldım.
Civ III ve Civ IV için de açılan güzel siteler vardı. Ne yazık ki kalıcı olamadılar. Umarım bu site Civilization seven oyuncular için resmi bir fan sitesine dönüşür zaman içinde.
Hazırlanan rehberler ve stateji videoları için harcanan emek ve zamana saygı duymamak elde değil. Rehberlerin hepsini okudum, Let's play Morocco serisinin ilk 5 videosunu da arka arkaya izledim.Sıkılmadan izlenen, dinlenen ve öğretici bir kayıt yapılmış ki, Erkanus (Strategymania) kardeşime bilhassa teşekkür etmek için siteye kayıt oldum.
Civ IV için de önceden başka yerlerde yayınlanmış rehber ve videolarınız varsa, özelden
ulaştırabilirseniz çok sevinirim. Zira laptopum çürüğe ayrıldı ve eski masaüstü bilgisayarımda ancak Civ IV oynayabileceğim kapasitede.

Tekrar yazmak umuduyla, kolaylıklar diliyorum. Sevgiyle kalın.

Kullanıcı avatarı
erkanus

Re: Teşekkürler meceka ve erkan us

Okunmamış mesaj gönderen erkanus » Prş Şub 26, 2015 7:38 pm

Bu mesaja ve teşekküre cevap vermekte bu kadar geciktiğim için üzgünüm gerçekten.
Forum sitesinin bu kadar tenha olmasına biraz bizim de katkımız var tabi. İnşallah daha güzel işler yaparız birlikte. Ben kendimce videolar hazırlıyorum, Ancak bu site ve forumun yükü tamamen Meceka arkadaşımızın sırtında, büyük forumlar gibi moderatörler, geliştiriciler vs yok. O da ben de vaktimiz oldukça ilgilenebiliyoruz ancak.

Bu noktada biraz da diğer arkadaşlara iş düşüyor. Forumu canlı tutalım, içerik ekleyelim, Meceka'ya yardımcı olalım arkadaşlar ;)

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Teşekkürler meceka ve erkan us

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Sal Ara 29, 2015 5:34 pm

Mesajınızı nasıl atlamışım bilmiyorum. (Erteleme hastalığımdan kaynaklandı) 11 ay gecikmiş de olsa cevapsız bırakmayım. :oops:

Birilerine yardımcı olabilmek güzel bir duygu, bu yüzden siteleri kalıcı tutmak için elimden geleni yapacağım.
Türkiye'de civilization serisine talep pek olmadığından sitelerimize yeterince ziyaretçi gelmiyor. Siteler benim için 2013 hazirandan beri masraf oluştursa da(malesef reklam geliri, giderlerin çeyreğini bile karşılamıyor) kapatmaya niyetim yok. Gönüllü olarak devam ettirmeye niyetliyim. Arada bir bazı insanların çıkıp teşekkür etmesi veya eşlik edip rehber yapmaları(şahindar'a buradan teşekkür edeyim) beni bu konuda motive ediyor.

Civilization 4 için hiç rehber yapmadık malesef. Ek paketlerden önce civ 5 biraz eksikti, ama artık gayet tamamlandı, eğer bilgisayar sorununu aştıysanız Civ 4 yerine 5'i tavsiye ederim :bgndm: