Civ V botlar lütfen yardım

Civilization 5 hakkında genel sohbet, oyunla ilgili gelişmeler, yenilikler, haberler.
OttomanEmpire

Civ V botlar lütfen yardım

Okunmamış mesaj gönderen OttomanEmpire » Pzr Eki 26, 2014 8:42 pm

Arkadaşlar oyuna 22 den fazla bot ekleye miyormuyuz ? Eklemenin her hangi bir yolu yok mu ?

Ben daha gerçekçi olması açısından istiyorum

Play the world extende mi ne öyle bir haritada oynuyorum harita çok büyük ve 22 bot az geliyor ben büyük map seviyorum ve 22 den fazla oyundaki bütün ülkeleri eklemek istiyorum bunu nasıl yapa bilirim ?

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Civ V botlar lütfen yardım

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Çrş Eki 29, 2014 2:23 pm

OttomanEmpire yazdı:Arkadaşlar oyuna 22 den fazla bot ekleye miyormuyuz ? Eklemenin her hangi bir yolu yok mu ?

Play the world extende mi ne öyle bir haritada oynuyorum harita çok büyük ve 22 bot az geliyor ben büyük map seviyorum ve 22 den fazla oyundaki bütün ülkeleri eklemek istiyorum bunu nasıl yapa bilirim ?
Bilgisayarım yeterince hızlı olmadığı için sanırım 12'den fazla bot hiç bir zaman ekleyemedim (Tur geçme süresinden ötürü). Bilgim yok malesef. Modları araştırın bunu yapan mod kesin vardır.

OttomanEmpire

Okunmamış mesaj gönderen OttomanEmpire » Çrş Eki 29, 2014 3:28 pm

Meceka yazdı:
OttomanEmpire yazdı:Arkadaşlar oyuna 22 den fazla bot ekleye miyormuyuz ? Eklemenin her hangi bir yolu yok mu ?

Bilgisayarım yeterince hızlı olmadığı için sanırım 12'den fazla bot hiç bir zaman ekleyemedim (Tur geçme süresinden ötürü). Bilgim yok malesef. Modları araştırın bunu yapan mod kesin vardır.
Teşekkür ederim yorumunuz için ama ben baktım ama pek birşey bulamadım umarım vardır 22 devletle çok zevkli olmuyorq çünkü ben çok büyük bir haritada oynuyorum küçük haritalarda şehirler çok yer kaplıyor örneğin anadolu ya 2 şehir kuruyorsun tamamını kaplıyor ama benim haritada 3 4 anca bu yüzden istiyorum lütfen böyle bir mod var ise ismini yazarsanız sevinirim

OttomanEmpire

Okunmamış mesaj gönderen OttomanEmpire » Prş Eki 30, 2014 7:32 pm

Arkadaşlar bilen biri yok mu :(

Neyse Forum çok pasif sanırım pek kullanıcısı yok :(

Kullanıcı avatarı
erkanus

Okunmamış mesaj gönderen erkanus » Sal Kas 04, 2014 4:13 pm

OttomanEmpire yazdı:Arkadaşlar bilen biri yok mu :(

Biraz geç oldu ama benim kanalıma bir göz at yeni başlattığım osmanlı serisi var, büyük dünya haritasında ve 37 devletle oynuyorum. istenirse 43 devletle de oynanabiliyor. Videoların açıklama bölümünde detaylarını yazmıştım. bu bir mod aslında. Videoları da seyredersen daha detaylı anlatmıştım.

ilk videosu burda:

OttomanEmpire

Okunmamış mesaj gönderen OttomanEmpire » Sal Kas 04, 2014 4:31 pm

erkanus yazdı:
OttomanEmpire yazdı:Arkadaşlar bilen biri yok mu :(

Biraz geç oldu ama benim kanalıma bir göz at yeni başlattığım osmanlı serisi var, büyük dünya haritasında ve 37 devletle oynuyorum. istenirse 43 devletle de oynanabiliyor. Videoların açıklama bölümünde detaylarını yazmıştım. bu bir mod aslında. Videoları da seyredersen daha detaylı anlatmıştım.

ilk videosu burda:

Teşekkür ederim birazdan bakacağım.

OttomanEmpire

Okunmamış mesaj gönderen OttomanEmpire » Sal Kas 04, 2014 5:00 pm

Arkadaşım denedim ama olmadı oyunu başlatınca oyundan atıyor 10 bot yapsam da 43 de yapsam atıyor :(
Lütfen yardım :(

Kullanıcı avatarı
erkanus

Okunmamış mesaj gönderen erkanus » Çrş Kas 05, 2014 2:40 pm

OttomanEmpire yazdı:Arkadaşım denedim ama olmadı oyunu başlatınca oyundan atıyor 10 bot yapsam da 43 de yapsam atıyor :(
Bu durumda başka bi sorun var demek ki... Oyunun orjinal mi? en son versiyon olduğundan emin ol. Uyum sorunu var gibi görünüyor. Normal şartlarda mod kullanmadan bile 22 devletle aynı anda başlayabilirsin. 10 taneyle bile açamıyorsan oyununda sıkıntı var demek ki belki kaldırıp yeniden kurmak işe yarayabilir.

OttomanEmpire

Okunmamış mesaj gönderen OttomanEmpire » Çrş Kas 05, 2014 2:50 pm

erkanus yazdı:
OttomanEmpire yazdı:Arkadaşım denedim ama olmadı oyunu başlatınca oyundan atıyor 10 bot yapsam da 43 de yapsam atıyor :(
Bu durumda başka bi sorun var demek ki... Oyunun orjinal mi? en son versiyon olduğundan emin ol. Uyum sorunu var gibi görünüyor. Normal şartlarda mod kullanmadan bile 22 devletle aynı anda başlayabilirsin. 10 taneyle bile açamıyorsan oyununda sıkıntı var demek ki belki kaldırıp yeniden kurmak işe yarayabilir.

Sebebini bilmiyorum ama nedense kendiliğinden düzeldi.

Bu haritadan daha büyük bir harita var mı eğer varsa adını yazar mısın? ve harita bu harita gibi ülkeleri kendi yerlerine yerleştiriyor mu?

Kullanıcı avatarı
erkanus

Okunmamış mesaj gönderen erkanus » Çrş Kas 05, 2014 3:33 pm

OttomanEmpire yazdı:
erkanus yazdı:

Sebebini bilmiyorum ama nedense kendiliğinden düzeldi.

Bu haritadan daha büyük bir harita var mı eğer varsa adını yazar mısın? ve harita bu harita gibi ülkeleri kendi yerlerine yerleştiriyor mu?
Bu modla gelen giant earth map diye bi harita var. piyasada bulabileceğin en büyük haritalardan biri. Seride ben onunla oynamıyorum çünkü tur sürelerini daha fazla uzatır ki büyük haritada zaten uzun olacak yeterince. 43 devlet falan kullanmak istersen bence bi giant olan haritayı dene ;)
Ha bu arada modu kullanırsan modla gelen bütün haritalarda devletler olmaları gereken yerde başlarlar.