1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Civilization Beyond Earth Oynanış Videosu ve Çıkış Tarihi!

Gönderilme zamanı: Prş Tem 03, 2014 8:33 pm
gönderen Scoryo
Sid Meier's Civilization: Beyond Earth oynanış videosu çıktı. Bu oynanış videosuyla birlikte oyun hakkında bilgilere sahip olabilriz. Ayrıca videonun sonunda oyunun çıkış tarihi de yazıyor. Oyun 24 Ekim 2014'te bizlerle birlikte olacak.


Re: Civilization Beyond Earth Oynanış Videosu ve Çıkış Tarih

Gönderilme zamanı: Prş Tem 03, 2014 8:56 pm
gönderen Meceka
Scoryo yazdı:Sid Meier's Civilization: Beyond Earth oynanış videosu çıktı. Bu oynanış videosuyla birlikte oyun hakkında bilgilere sahip olabilriz. Ayrıca videonun sonunda oyunun çıkış tarihi de yazıyor. Oyun 24 Ekim 2014'te bizlerle birlikte olacak.
Çok güzel görünüyor valla, civilization 5'in herşeyine alıştık öğrendik, beyond earth'i öğrenmek için sabırsızlanıyorum :grin:
Sonbahar dediklerinde eylülde falan çıkar diyordum ama 24 ekimmiş. Napalım bekleyeceğiz.. Bitmeden yayınlayıp hatayla dolu olmasındansa sağlam yapsınlar pek sıkıntı çekmeyelim. :bgndm:

Re: Civilization Beyond Earth Oynanış Videosu ve Çıkış Tarih

Gönderilme zamanı: Pzt Tem 07, 2014 10:18 pm
gönderen Scoryo
Meceka yazdı: Çok güzel görünüyor valla, civilization 5'in herşeyine alıştık öğrendik, beyond earth'i öğrenmek için sabırsızlanıyorum :grin:
Sonbahar dediklerinde eylülde falan çıkar diyordum ama 24 ekimmiş. Napalım bekleyecez.. Bitmeden yayınlayıp hatayla dolu olmasındansa sağlam yapsınlar pek sıkıntı çekmeyelim. :bgndm:
Katılıyorum. Farklı bir deneyim olacak bizim için.

Re: Civilization Beyond Earth Oynanış Videosu ve Çıkış Tarih

Gönderilme zamanı: Pzr Eyl 07, 2014 8:15 pm
gönderen Deathstroke
Oyun kesinlikle güzel gözüküyor. Her hafta perşembe Live Stream oluyor Firaxis'in kanalında. İncelemeler de oluyor. Her ne kadar Alpha Centauri gibi olmasa da. Bence çok güzel.

http://www.twitch.tv/firaxisgames

https://www.facebook.com/civ?ref=ts&fref=ts