1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Civilization 6 İlk İzlenim Videosu

Gönderilme zamanı: Cum May 13, 2016 8:28 pm
gönderen erkanus
Civilization 6'da neler gelecek özetlemeye çalıştığım videoya göz atabilirsiniz;


Re: Civilization 6 İlk İzlenim Videosu

Gönderilme zamanı: Cum Tem 01, 2016 2:21 pm
gönderen Leiurus
Oyun grafikleri çocukça olmuş. Biz daha güzel grafikler beklerdik. V ile VI yı yan yana koysalar VI için bence serinin ilk versiyonu diyeceklerdir. Total War Warhammer'ın grafiklerini görünce Civilization VI nın çok daha güzel olacağını düşünerek hayal kırıklığına uğradım. Şimdi de youtube üzerinden bir kaç tane gameplay videosu gördüm. Gerçekten hayal kırıklığı.

Re: Civilization 6 İlk İzlenim Videosu

Gönderilme zamanı: Cum Tem 01, 2016 2:27 pm
gönderen jungleng31
Sanırım bu oyun steam da karışık bir oylama alıcak ve çoğu kişi civ 5 oynamaya devam edecek... :D :LoL1: :LoL1: :grin:

Re: Civilization 6 İlk İzlenim Videosu

Gönderilme zamanı: Çrş Tem 06, 2016 12:05 pm
gönderen Leiurus
Civ5 tam 6 sene önce yani 2010 da piyasaya çıktı. Sayısını unuttuğum kadar güncelleme ve ek paket ile tam 6 senede adam ettiler. Tam adam olmadı aslında, özellikle durup dururken dost olduğun ülkelerin sana savaş ilan etmesi, topraklarındaki tüm alanlarda çalışacak kadar nüfusu asla artıramaman, hiçbir zaman beceremediğim kültür ve diplomasi saçmalığı, ne yaparsan yap mutlaka senden önce bazı teknolojileri önce bitiren AI. şehir devletlerinin bile senden önce teknolojide gelişmesi, vs..

Şimdi bunlara çözüm bulmak zor diyebilirsiniz, en azından 4 veya 5 levelde oynayan birisi yukarıdakilerin hiçbirini görmedim diyebilir, ancak 7 ve 8 levelde yukarıdakliler aynen birebir yaşanıyor. Umarım VI ile geriye dönmektense V'in üzerine biraz daha koyarak güzel bir oyun yaparlar. Ama grafikler konusunda gerçekten ama gerçekten sınıfta kaldılar. Çok büyük hayal kırıklığı. Forumlarda kullanıcılar i7 işlemci ve Nvidia1080 ekran kartıyla bu grafikleri oynayacaksak boşuna para vermeyiz diyorlar.