Civilization 6 Türkçe Yama Fragmanı

Civilization 5 Türkçe yaması ve Civilization 5 modları
Rand AlThor

Re: Civilization 6 Türkçe Yama Fragmanı

Okunmamış mesaj gönderen Rand AlThor » Cum Ara 23, 2016 1:32 pm

büyük emek var bu işte. İnşallah kısa sürede çıkar

bogackhan

Okunmamış mesaj gönderen bogackhan » Pzt Ara 26, 2016 9:18 pm

Arkadaş sanırım bu işten caydı yeni bir ekip oluşturmaya ne dersiniz. İngilizce seviyesi iyi arkadaşlara ihtiyacımız var. Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar olursa bende bu projeye başlarım.10 güne kadarda yama çıkar. Tek başıma girmek istemiyorum.

İrtibat adresim yusufkaramustafa@hotmail.com

Bu arada mod çalışması yapıyorum. Ottoman Modunu yaptım. Son eklentilerden sonra modu yayınlayacağım.

omurozsoy

Okunmamış mesaj gönderen omurozsoy » Cmt Ara 31, 2016 12:51 pm

sömestire yetişir inş.

omurozsoy

Okunmamış mesaj gönderen omurozsoy » Cmt Ara 31, 2016 12:53 pm

bogackhan yazdı:Arkadaş sanırım bu işten caydı yeni bir ekip oluşturmaya ne dersiniz. İngilizce seviyesi iyi arkadaşlara ihtiyacımız var. Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar olursa bende bu projeye başlarım.10 güne kadarda yama çıkar. Tek başıma girmek istemiyorum.

İrtibat adresim yusufkaramustafa@hotmail.com

Bu arada mod çalışması yapıyorum. Ottoman Modunu yaptım. Son eklentilerden sonra modu yayınlayacağım.
keske ıng sevıyem yeterlı olsada yardımcı olsam ama malesef yok..eğer başlarsan simdiden başarılar dilerim

şahindar

Okunmamış mesaj gönderen şahindar » Çrş Oca 04, 2017 1:38 pm

Merhaba önceki sayfalarda civ 6 için terminoloji sözlüğü oluşturmuştum çeviri için kullanabilirsiniz ayrıca ihtiyaç olursa zaman buldukça destek olurum.

Kullanıcı avatarı
nxtime
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen nxtime » Prş Oca 12, 2017 2:18 am

Uzun zamandır yurtdışındaydım arkadaşlar. Oyunu inceleme ve çeviri yapma fırsatım olmadı. Kesin olmamakla beraber ilerleyen günlerde çeviriye başlama durumum var.

artagon99

Okunmamış mesaj gönderen artagon99 » Pzt Oca 16, 2017 6:26 pm

nxtime yazdı:
Prş Oca 12, 2017 2:18 am
Uzun zamandır yurtdışındaydım arkadaşlar. Oyunu inceleme ve çeviri yapma fırsatım olmadı. Kesin olmamakla beraber ilerleyen günlerde çeviriye başlama durumum var.
Hay yaşayasın be :) walla hayatından endişe etmeye başlamıştık. Bu arkadaş kolay kolay sözünden dönmez bir şey mi oldu diye korktuk. Eğer olur da devam edersen strateji alemine çok büyük katkı yapmış olursun. şimdiden emeğine sağlık.

erdem1212

Okunmamış mesaj gönderen erdem1212 » Sal Oca 17, 2017 3:31 pm

Yalan oldu galiba yama ses seda yok hiç :( :'(

Kullanıcı avatarı
nxtime
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen nxtime » Sal Oca 17, 2017 9:22 pm

Çevirmeye başladım. Yogunluktan dolayı yavaş yavaş çeviriyorum. Elimden geldigince en kısa zamanda bitirmeye çalışacağım.

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Çrş Oca 18, 2017 11:54 am

Bu mesajı buraya da ekleyelim;
nxtime yazdı:
Prş Oca 12, 2017 2:32 am
Arkadaşlar merhabalar. Öncelikle yamaya belirtilen tarihte başlayamadığım için özür dilerim herkesten. Uzun süre yurt dışında kaldım ve oyuna bakma fırsatım olmadı maalesef işlerimden dolayı. İlerleyen günlerde tekrar yama çalışması yapmayı planlıyorum.

Bu konuda yama yapımı için yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacım var. Pek zamanım olmadığı için birlikte hareket edersek 1-2 gün içinde yama tamamlanır diye düşünüyorum.

Yardımcı olmak isteyenler olursa lütfen skype adresini konu altına yazmalarını istiyorum.

Ayrıca Skype de grup kurdum ve yama çalışmasına katılmak isteyenler, gruba katılabilir. Yama çalışmasına katılmayanlar dışında ki kişiler lütfen katılmasın.

Civ 6 Yama Çalışması Grubu :
https://join.skype.com/CXG1Gp9bkms9