Civilization V Hitler Modu ve King Tiger Tankı [Modlar TR]

Civilization 5 Türkçe yaması ve Civilization 5 modları
Kullanıcı avatarı
Zeus

Civilization V Hitler Modu ve King Tiger Tankı [Modlar TR]

Okunmamış mesaj gönderen Zeus » Pzr Haz 15, 2014 10:16 am

Merhaba arkadaşlar söz verdiğim gibi Türkçe modlar çıkarmaya devam ediyorum.Bu konumda 3 adet mod paylaşıcam.
Modlar:
Hitler Modu
Açıklama:

Arkadaslar bu modu attığınızda oyununuzdaki Bismarck yerine Adolf Hitler geçer.Ve bir adet özel asker gelir.Civilopedia'ya girdiğinizde Adolf hitlerin hayatı yazar tamamen Türkçedir.
King Tiger Modu:
Açıklama:

Arkadaşlar bu tank Almanların 2.Dünya Savaşı'nda kullandığı özel tanktır.2 moduda yüklediğinizde her ülkede bulunan iki özel birimden biri Almanya'da King Tiger Tankı diğeri ise Waffen Schutzstaffel adlı asker birimi olur.Türkçedir.
Nazi Almanyası Bayrağı:
Açıklama:

Bu modu yüklediğinizde bayrağınız Nazi Almanya'sı bayrağı olur.
Kurulum:
Modları belgelerim/my games/Sid Meier's Civilization V/MODS klasörüne atın.Oyuna girip modlardan aktif edin ve oynamaya başlayın.Eğer başka devletle oyun açmaya çalıştığınızda hata verirse modu kapatıp öyle deneyin.

Linkler:

İngilizce mod için steam linki;
https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... =109935523

Adolf Hitler Modu:
Edit: Linkler Kırık, dosya ismini aratmayı deneyebilirsiniz -Hitler_FuhreroftheThirdReich_v3_.rar
King Tiger Tankı:
Edit: Linkler Kırık, dosya ismini aratmayı deneyebilirsiniz -KingTigerAddon_v3_.rar
Nazi Almanya'sı Bayrağı:
Edit: Linkler Kırık, dosya ismini aratmayı deneyebilirsiniz -NaziAdd-On._v1_.rar

badof58

Re: Civilization V Hitler Modu ve King Tiger Tankı [Modlar TR]

Okunmamış mesaj gönderen badof58 » Pzt Kas 16, 2015 11:37 am

Öncelikle merhabalar, bu yamayı yapınca https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... =109935523 burdaki gibi mi oluyor yoksa daha farklı mı ? Bir kaç fotoğraf atabilir misiniz oyunla ilgili .. Bir de steamdaki gibi yapma şansımız var mı ?

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Pzt Kas 16, 2015 12:36 pm

Linkler kırılmış, bende malesef yedeği de yok. Zeus olur ki dönerse linkleri yeniler diye umuyorum;

Steam atölyesindeki en son 10 ekimde güncellemiş, sürekli güncellenen bir mod. İngilizce olması dışında bir eksiği olacağını sanmıyorum.

badof58

Okunmamış mesaj gönderen badof58 » Cmt Kas 21, 2015 11:33 am

Hocam bir de ben Civ 5 Complete Edition'a R.E.D'in ww2 modunu kurdum. Mod klasörüne attım ama liderler ve ülkeler aynı nasıl düzeltebilirim ..

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Cmt Kas 21, 2015 1:35 pm

Pek mod kurmuşluğum yok bu yüzden ben yardımcı olamam :?