Türkçe Yama

Civilization 5 Türkçe yaması ve Civilization 5 modları
Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Türkçe Yama

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Prş Haz 19, 2014 9:57 am

Üyelerimizden "Zeus" , Civilization 5 ve DLC'leri için Türkçe Yama üzerinde çalışıyor. Aşağıdaki linkten konuyu takip edebilirsiniz. Başlığa abone olursanız her yeni mesaj için mail alırsınız.

viewtopic.php?f=24&t=85

nurileflef

Okunmamış mesaj gönderen nurileflef » Cmt Ağu 23, 2014 6:06 pm

uluozanlar yazdı:arkadaşlar civ 5 tr yama şehiri alınca evet oyundan atıyor bunun çözümünü buldum yamanın içindeki assets-gameplay-xml-new tex-en_us dosyası içindeki CIV5GameTextInfos2 yazan çeviriyi siliyoruz ondan sonra cive içine yapıştırıyoruz sorunu bu yaratıyor %90 tr yama oluyor denedim şehir aldığınızda oyundan atmıyor artık civ5 için yalnız saygılarımla
cıv5gametextinfos2 yazan çeviriyi sildim ama " ondan sonra cive içine yapıştırıyoruz " demiş arkadaş burda ne demek istemiş...bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba? teşekürler...

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Cmt Ağu 23, 2014 7:08 pm

nurileflef yazdı:
uluozanlar yazdı:arkadaşlar civ 5 tr yama şehiri alınca evet oyundan atıyor bunun çözümünü buldum yamanın içindeki assets-gameplay-xml-new tex-en_us dosyası içindeki CIV5GameTextInfos2 yazan çeviriyi siliyoruz ondan sonra cive içine yapıştırıyoruz sorunu bu yaratıyor %90 tr yama oluyor denedim şehir aldığınızda oyundan atmıyor artık civ5 için yalnız saygılarımla
cıv5gametextinfos2 yazan çeviriyi sildim ama " ondan sonra cive içine yapıştırıyoruz " demiş arkadaş burda ne demek istemiş...bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba? teşekürler...
Ben yüklemedim, ama tahminim oyunun yüklü olduğu klasörün içine kopyalıyoruz demek istemiştir. Kopyalayınca birkaç dosyayı değiştirmesi lazım orjinaliyle. Klasör Sid meiers civilization V gibi birşey olabilir.

nurileflef

Okunmamış mesaj gönderen nurileflef » Pzt Ağu 25, 2014 9:56 am

Meceka yazdı:
nurileflef yazdı:
Ben yüklemedim, ama tahminim oyunun yüklü olduğu klasörün içine kopyalıyoruz demek istemiştir. Kopyalayınca birkaç dosyayı değiştirmesi lazım orjinaliyle. Klasör Sid meiers civilization V gibi birşey olabilir.
O kopyalama işlemini zaten en başta yaptığımız için acaba sonradan bişey daha mı vardı dedim bende...neyse çok teşekkürler...

KAANlOCKED

Okunmamış mesaj gönderen KAANlOCKED » Sal Oca 26, 2016 8:41 pm

acaba gameplay dosyasınıda atar mısınız