Türkçe Yama

Civilization 5 Türkçe yaması ve Civilization 5 modları
huff

Re: Türkçe Yama

Okunmamış mesaj gönderen huff » Prş Eyl 26, 2013 12:20 pm

civ 6, 3-4 sene daha çıkmaz bence, brave new world zaten civ 6 gibi olmuş.

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Prş Eyl 26, 2013 12:54 pm

huff yazdı:civ 6, 3-4 sene daha çıkmaz bence, brave new world zaten civ 6 gibi olmuş.
Lafın gelişi yazmıştım, civ 6 çıkmasındansa daha fazla eklenti pakedi çıkmasını tercih ederim şahsen :)

ERHSEL

Okunmamış mesaj gönderen ERHSEL » Prş Eki 03, 2013 4:14 am

hünkar yazdı:Şu konuyu tazeleyeyim google dan aratıp gelen misafirler için. Piyasada mevcut olan iki farklı Türkçe yama denedim. İkisi de gayet başarılı. Ama ikisinde de şehri feth edince oyundan atma sorunu oluyor. Ve bu sorunu çözebilen olmamış. Ben yamalı hali ile şehri feth edene kadar nedir ne değildir çözdüm zaten. Sonrasın da yamaya ihtiyaç kalmayınca sildim.
Edit: Korsan içerik yasak
brave new world için kimsenin tr yama çalışması yapmaması çok sinir bozucu böyle kıymetli bir oyunu göz ardı etmemeleri lazım aslında tr olmadan hiç bir tadı yok oyunun olayı diplomasi heleki brave new world de dahada ilerletilmiş kesinlikle türkçe yama olmalı oyun çok kıymetli bir oyun strateji oyunlarının devrimidir benim için ...

uluozanlar

Okunmamış mesaj gönderen uluozanlar » Pzt Eki 21, 2013 9:20 am

arkadaşlar civ 5 tr yama şehiri alınca evet oyundan atıyor bunun çözümünü buldum yamanın içindeki assets-gameplay-xml-new tex-en_us dosyası içindeki CIV5GameTextInfos2 yazan çeviriyi siliyoruz ondan sonra cive içine yapıştırıyoruz sorunu bu yaratıyor %90 tr yama oluyor denedim şehir aldığınızda oyundan atmıyor artık civ5 için yalnız saygılarımla

doomachine

Okunmamış mesaj gönderen doomachine » Cmt Ara 07, 2013 5:20 am

arkadaşlar bir mallık edip ingilizceyi yedeklemedim şimdi pişman oldum. nasıl geri yükleyeceğim ingilizce olanı nette araştırdım bulamadım. :ltfen:yardım edebilir misiniz.

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Cmt Ara 07, 2013 11:35 am

doomachine yazdı:arkadaşlar bir mallık edip ingilizceyi yedeklemedim şimdi pişman oldum. nasıl geri yükleyeceğim ingilizce olanı nette araştırdım bulamadım. :ltfen:yardım edebilir misiniz.
Hangi dosyalar lazım? bana özelden yazarsanız internet üzerinden yollayabilirim, ama iyi kontrol edin, çok az yer kaplaması lazım dil dosyalarının.

doomachine

Okunmamış mesaj gönderen doomachine » Cmt Ara 07, 2013 11:54 pm

Meceka yazdı:
doomachine yazdı:arkadaşlar bir mallık edip ingilizceyi yedeklemedim şimdi pişman oldum. nasıl geri yükleyeceğim ingilizce olanı nette araştırdım bulamadım. :ltfen:yardım edebilir misiniz.
Hangi dosyalar lazım? bana özelden yazarsanız internet üzerinden yollayabilirim, ama iyi kontrol edin, çok az yer kaplaması lazım dil dosyalarının.

Program files/civ5/assets/gameplay/xml dosyası bir de assets/SQL dosyası sorunu çözer sanırsam

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Pzr Ara 08, 2013 12:57 am

doomachine yazdı:
Meceka yazdı:

Program files/civ5/assets/gameplay/xml dosyası bir de assets/SQL dosyası sorunu çözer sanırsam
Ekte gönderdim. (Orjinal ingilizce dosyaları)

doomachine

Okunmamış mesaj gönderen doomachine » Pzr Ara 08, 2013 3:16 am

Meceka yazdı:
doomachine yazdı:
Meceka yazdı:

Ekte gönderdim. (Orjinal ingilizce dosyaları)
Çok teşekkür ederim :)

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Pzr Ara 08, 2013 12:01 pm

doomachine yazdı:
Çok teşekkür ederim :)
rica ederim iyi eğlenceler :bgndm: