Multiplayer Oynamak İçin

Civilization V interntten birlikte oynamak için toplanma alanı, ve multiplayer hakkında danışma forumu.
HaTeLiFe

Multiplayer Oynamak İçin

Okunmamış mesaj gönderen HaTeLiFe » Sal Tem 01, 2014 11:39 pm

Merhabalar arkadaşlar forumda yeniyim türkiyede civ5 forumu olarak teksiniz galiba bende üye olmak istedim oyunu yeni indirdim steam ' dan gerçekten anlayınca müthiş bi oyun bi oturdummu kalkamıyorum başından. Birşey sormak istiyorum bildiğiniz gibi multiplayer de arkadaşlarımızla oynayabiliyoruz ama 2 kişi olup diğerlerini bot olarak koyma şansımız varmı? Yoksa server'ın hepsinin dolması mı gerekiyor yardım ederseniz sevinirim ayrıca birlikte oynamak isteyenler steam hesabımı ekleyebilir

Steam hesabım: makifaribas yada QuaTRo yazıp ekleyebilirsiniz

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Multiplayer Oynamak İçin

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Çrş Tem 02, 2014 2:40 am

HaTeLiFe yazdı:Merhabalar arkadaşlar forumda yeniyim türkiyede civ5 forumu olarak teksiniz galiba bende üye olmak istedim oyunu yeni indirdim steam ' dan gerçekten anlayınca müthiş bi oyun bi oturdummu kalkamıyorum başından. Birşey sormak istiyorum bildiğiniz gibi multiplayer de arkadaşlarımızla oynayabiliyoruz ama 2 kişi olup diğerlerini bot olarak koyma şansımız varmı? Yoksa server'ın hepsinin dolması mı gerekiyor yardım ederseniz sevinirim ayrıca birlikte oynamak isteyenler steam hesabımı ekleyebilir

Steam hesabım: makifaribas yada QuaTRo yazıp ekleyebilirsiniz
Steam hesabını bu konuya da yazarsanız diğer arkadaşlar görebilir: viewtopic.php?f=16&t=58&start=10

Şu anda oyunu açıp bakamam, ama Multiplayer/Local üzerinden biriniz oyun kuracak, ve AI ekleyecek. Biraz kurcalarsanız bulursunuz. Diğer arkadaş da o oyuna girecek ve başlatacaksınız.