Çalışmayı Durdurdu Hatası ile ilgili...

Oyun kurulumu hakkında, oyun içi hata, oyun sistemi hakkında problem yaşayanlar.
risorta

Çalışmayı Durdurdu Hatası ile ilgili...

Okunmamış mesaj gönderen risorta » Cmt Haz 14, 2014 3:14 am

Merhaba arkadaşlar civ5 brave new world oyununu sorunsuz bir şekilde 465 tur oynadım fakat 466 tura geçiş yaparken çalışmayı durdurdu hatası alıyorum bununla ilgili yardımcı olabilir misiniz( konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim teşekkürler..)

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Çalışmayı Durdurdu Hatası ile ilgili...

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Cmt Haz 14, 2014 8:26 am

risorta yazdı:Merhaba arkadaşlar civ5 brave new world oyununu sorunsuz bir şekilde 465 tur oynadım fakat 466 tura geçiş yaparken çalışmayı durdurdu hatası alıyorum bununla ilgili yardımcı olabilir misiniz( konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim teşekkürler..)
Oyunda herhangi bir gariplik var mıydı? Mesela benim bir oyunumda, bir peteğe kesinlikle ulaşılamıyordu. Herhangi bir üniteyi o peteğe hareket ettirdiğimde oyundan atıyordu. Sonrasında başka bir ülke oraya gitmek istediği için oyuna devam edememiştim (Kayıtlardan çok geri almam gerekiyordu ben de uğraşmadım). Ama bu baya eski bir sürümdeydi.

Oyunu güncellemeyi deneyebilirsiniz. Çok büyük ihtimal düzelir.

Eski autosave'lerden birini açıp farklı oynayabilirsiniz belki bu sefer atmaz :kizarmis:

risorta

Okunmamış mesaj gönderen risorta » Pzt Haz 16, 2014 2:23 pm

İlgin için sağol ama neyazikki çözüme kavuşturamadım belki save dosyası bozulmuştur diye yeniden açtım şuan bunda da 400 küsür tur yaptım akıbeti paylaşıcam

Kullanıcı avatarı
Zeus

Okunmamış mesaj gönderen Zeus » Sal Haz 17, 2014 4:27 pm

Oyunun orjinal mi?Değilse daha güvenilir kaynaklardan yükle mesela benim ki full dlc+güncellemeli hiç bir sorun yok şuana kadar bende.Maalesef warez paylaşım yasak o yüzden veremem.