Türkçe Yama

Oyun kurulumu hakkında, oyun içi hata, oyun sistemi hakkında problem yaşayanlar.
Reany3D

Türkçe Yama

Okunmamış mesaj gönderen Reany3D » Sal Ara 17, 2013 7:53 pm

Merhabalar, daha öncesinde düz Civ5 oynarken güzel bir yama bulmuştum. İngilizce olarak oynayabiliyorum ama Türkçe oynamanın zevki bir başkaydı elbette. Diğer ülkeler ile iletişim gayet iyi çevrilmişti o yamada, herneyse üstüne Gods and Kings ve bir çok dlc aldım, sonra bunlarla birlikte olan bir yama aradım ancak indirdiklerim ya hata veriyordu ya da düzgün çevrilmemişti. Şimdi de Brave New World aldım ve hala düzgün çevirilmiş yama aramaktayım. Bildiğiniz ana oyun ve tüm dlcleri çevirmiş bir yama varmı?

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Türkçe Yama

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Sal Ara 17, 2013 10:31 pm

Reany3D yazdı:Merhabalar, daha öncesinde düz Civ5 oynarken güzel bir yama bulmuştum. İngilizce olarak oynayabiliyorum ama Türkçe oynamanın zevki bir başkaydı elbette. Diğer ülkeler ile iletişim gayet iyi çevrilmişti o yamada, herneyse üstüne Gods and Kings ve bir çok dlc aldım, sonra bunlarla birlikte olan bir yama aradım ancak indirdiklerim ya hata veriyordu ya da düzgün çevrilmemişti. Şimdi de Brave New World aldım ve hala düzgün çevirilmiş yama aramaktayım. Bildiğiniz ana oyun ve tüm dlcleri çevirmiş bir yama varmı?
viewtopic.php?f=5&t=34

Üstteki link türkçe yama konusu, deneyenler vardı, yama kısmen sorunlu ama ne derecede bilmiyorum şahsen denemedim. Biri sorun için çözüm de paylaşmıştı.
Linkteki konunun altında türkçe yamayı tartışabileceğiniz konunun linki var. O konuya yazarak diğerlerine danışabilirsiniz.