Müttefik sorunu

Oyun kurulumu hakkında, oyun içi hata, oyun sistemi hakkında problem yaşayanlar.
Ozan24

Müttefik sorunu

Okunmamış mesaj gönderen Ozan24 » Pzr Tem 10, 2016 12:47 am

Arkadaşlar bir sorunum varda Civilization 5 de bilen varsa lütfen yardım etsin sinir oldum oyunu bıraktım.Benim 2 tane şehir devleti olarak müttefiğim var.Bu 2 şehir devletini korumaya almadığım halde gidip başka milletlere savaş açınca savaşa bende girmiş oluyorum.Hem müttefik olup hemde korumaya alırsam bunları benimde girmem normal fakat ben sadece müttefiğim korumaya almadığım halde birilerine savaş açınca bu şehir devletleri, bende savaşa dahil oluyorum.
http://images.akamai.steamusercontent.c ... 823B5A16D/
Bakın sağda yazıyor Ife savaş açtı diye yazıyor
http://images.akamai.steamusercontent.c ... BBED01A08/
Burdada müttefiğim olan şehir devletini korumaya almadığım gösteriyor.
Ve ekranda Dariusa savaş açtınız diye bildiri geldi.

Bir bug felanmı oluştu acaba ? Mod olarak İnfo addict,Unit pact Wiewer ve kaynakları gösteren simgeler modları kurulu.

Ozan24

Re: Müttefik sorunu

Okunmamış mesaj gönderen Ozan24 » Pzr Tem 10, 2016 8:29 pm

Bir forum ancak bu kadar ölü olabilir. :hayir:
Bir kişi bile yokmu yardımcı olacak ? :hayir:

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Pzt Tem 11, 2016 11:48 am

Aynı nsoruyu özel mesajda sorduğunuza cevap vermiştim. Şehir devletleri kendi başına savaş açmaz. Başkası size savaş açıyordur.

Ozan24

Okunmamış mesaj gönderen Ozan24 » Pzt Tem 11, 2016 9:08 pm

Meceka yazdı:Aynı nsoruyu özel mesajda sorduğunuza cevap vermiştim. Şehir devletleri kendi başına savaş açmaz. Başkası size savaş açıyordur.
Başka bir civ bana savaş açarsa zaten ekranda ''Şu imparatorluk size savaş ilan etti'' diye yazı çıkması gerek görseliyle beraber fakat böyle birşey yazmadı.Direkt üstte dostl oldugum civ e savaş açtınız diye bir yazı görüldü ve sağ tarafa bildirilerin olduğu yerde bütün antlaşmalarım sona erdi.
İnfo addict
Unit Patch Wiewer
Resource(Kaynak simgeleri)
Gibi modlar kullanıyorum bug mu oldu acaba bunlarla oynayınca.Çündü direkt birisi bana savaş açmadı.Ben savaş açmış göründüm.