mod yükleme

Oyun kurulumu hakkında, oyun içi hata, oyun sistemi hakkında problem yaşayanlar.
kaan06

mod yükleme

Okunmamış mesaj gönderen kaan06 » Prş May 12, 2016 6:57 pm

arkadaşlar bu oyun hakkında pek bir şey bilmiyorum. bu mod olayı nedir ve nasıl yüklenir. bu modu nerden bulabılırım. bunu anlatan bir video vs yada acıklayıcı bilgi varsa paylaşırsanız sevinirim.
rast gele...

Ozan24

Re: mod yükleme

Okunmamış mesaj gönderen Ozan24 » Çrş Tem 13, 2016 5:06 pm

Oyunun ana menüsünde Modlar yazar daha doğrusu saf halinde ''Modules'' Oraya gir zaten direkt seni Steam Atölye'ye bağlayacaktır.Atölyeden istediğin moda abone olursan kendisi otomatik indirecektir.Sana kalan iş indirdiğin oyunu Modules sekmesinden aktifleştirmek.

BAŞBUĞ-Boran Başekin

Re: mod yükleme

Okunmamış mesaj gönderen BAŞBUĞ-Boran Başekin » Pzr Tem 17, 2016 11:18 pm

kaan06 yazdı:arkadaşlar bu oyun hakkında pek bir şey bilmiyorum. bu mod olayı nedir ve nasıl yüklenir. bu modu nerden bulabılırım. bunu anlatan bir video vs yada acıklayıcı bilgi varsa paylaşırsanız sevinirim.
rast gele...
Dostum Steam'den mod yüklemek istiyorsan :yazar: Steam atölyesine gir Civilization 5 bölümünde istediğin modu yükle.Bir kişi tarafından yapılmış olan modları indirmek istiyorsan mod dosyasını Belgeler/MyGames/Sid Meier's Civilization 5/MODS dosyasına atabilirsin.
İnternette bulduğun modlar ek DLC isteyebilir veya bilgisayarına farklı bir dosya indirmesini isteyebilir bunlara dikkat et. ;) ;) ;)
Hayatta Her Şey Yolunda Gidiyor İse Kesin Bir Terslik Vardır. :D :D :D
-Murphy Kanunu