Savaş sorunu

Oyun kurulumu hakkında, oyun içi hata, oyun sistemi hakkında problem yaşayanlar.
Xx2xX

Savaş sorunu

Okunmamış mesaj gönderen Xx2xX » Cum Ağu 15, 2014 12:38 am

Öncelikle iyi oyunlar ve iyi günler diliyorum. Arkadasar oyunu tek kısılık olarak oynuyorum ve baya geliştim fakat oyunda saldırı anlarını göstermemeye basladı mesela bir yere atom bombası atıyorum patlama anı gözukmuyor fakat canı azalıyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim acil yardım.
:ltfen: :ltfen: :ltfen: :ltfen: :ltfen: Şimdiden çok tesekkur ederim... :ltfen: :ltfen: :ltfen: :ltfen: :ltfen:

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: Savaş sorunu

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Cum Ağu 15, 2014 2:00 am

Xx2xX yazdı:Öncelikle iyi oyunlar ve iyi günler diliyorum. Arkadasar oyunu tek kısılık olarak oynuyorum ve baya geliştim fakat oyunda saldırı anlarını göstermemeye basladı mesela bir yere atom bombası atıyorum patlama anı gözukmuyor fakat canı azalıyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim acil yardım.
:ltfen: :ltfen: :ltfen: :ltfen: :ltfen: Şimdiden çok tesekkur ederim... :ltfen: :ltfen: :ltfen: :ltfen: :ltfen:
Oyunu kurarken "Quick Combat" , "Quick Movement" tarzı ayarlar olması lazım. Onları seçerseniz dediğiniz gibi olur. Seçili olmazlarsa animasyonlar görünür.

İyi oyunlar

Xx2xX

Okunmamış mesaj gönderen Xx2xX » Cum Ağu 15, 2014 4:08 am

Oyunu kurdugum zaman animasyonlar gözüküyordu 3 kere bastan basladım ama hepsınde belirli bir turdan sonra animasyonlar kapanıyor ve tekrar bastan baslamak istemiyorum açmanın baska yolu yokmu ?

Xx2xX

Okunmamış mesaj gönderen Xx2xX » Cmt Ağu 16, 2014 4:04 am

Sorunu cozdum tesekkur ederım ... :)

Kullanıcı avatarı
Meceka
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Meceka » Pzr Ağu 17, 2014 8:47 am

Xx2xX yazdı:Sorunu cozdum tesekkur ederım ... :)
Nasıl çözdünüz? Kısaca anlatırsanız aynı sorunu yaşayan arkadaşlar çözüm bulabilir. :bgndm:

Xx2xX

Okunmamış mesaj gönderen Xx2xX » Pzr Ağu 17, 2014 8:01 pm

Meceka yazdı:
Xx2xX yazdı:Sorunu cozdum tesekkur ederım ... :)
Nasıl çözdünüz? Kısaca anlatırsanız aynı sorunu yaşayan arkadaşlar çözüm bulabilir. :bgndm:
Oyun belı bir turdan sonra kendiliğinden hızlı saldırı ve hızlı hareket diye bir yeri işaretliyor.Onuda oyunun ayarlar kısmından işaretli tiki kaldırınca çözülüyor.